Pořady

Pokud máte zájem, můžeme připravit vystoupení Olivie ze skladeb z jejího repertoáru. Protože má Olivie poměrně bohatý repertoár, je opravdu z čeho vybírat. Níže uvádíme příklady některých vystoupení:

„Výběr z repertoáru Olivie“ Vystoupení je rozděleno do dvou částí, každá část navozuje trochu jinou atmosféru. Celkový rozsah vystoupení je cca 50-55 min. přestávku do celkového času nezapočítáváme.

„Z pohádky do pohádky“ , zpívaný pořad / československá verze /, pořad vhodný pro školy, mateřské školky, dětské besídky, dětské dny, dětské domovy, obchodní centra atd…Moderuje a zpívá zpěvačka a herečka Olivie Žižková, spoluúčinkuje vždy ještě jeden herec, nebo herečka. Oba protagonisté účinkují v pohádkových kostýmech. Olivie zpívá dětské písně 80-tých let, / před Vánocemi i koledy /  např: Tři oříšky pro Popelku, Dělání, Ať žijí duchové, Žížala Julie, Kdyby se v komnatách, Včelka Mája, Kouzelník, Princezna ze mlejna, Není nutno atd… Děti jsou zapojeny do dění na podiu formou soutěží a vyhrává ten, kdo pozná z které české pohádky nebo TV seriálu píseň je. Poté mají sami za úkol nějakou píseň z pohádky nebo seriálu zazpívat. Nejlepší jsou odměněni malými dárky od našich sponzorů. Ke konci pořadu tančí s protagonisty na scéně. Pro děti velmi vhodné, protože protagonisté jsou herci a není pro ně problém operativně a flexibilně pořad přizpůsobit prostředí, věku dětí, danné situaci a charakteru akce. Pořad má délku cca 50 min., vzhledem k věku dětí.

„Darinka Rolincová Revival“,  show zpěvačky Olivie Žižkové s písněmi Darinky z 80-tých let k nerozeznání od originálu. Délka cca 50 minut, nebo dva vstupy po 20-30 minutách. Vhodné na diskotéky, plesy, rauty, firemní večírky, obchodní centra, kulturní a reklamní akce atd.

„Osmdesátky“, show zpěvačky Olivie Žižkové s písněmi osmdesátých a devadesátých let. Uslyšíte hity D. Rolincové, L.Filipové, I.Bartošové, M.Gombitové, některé zahraniční i pár svých autorských písní, např. „Jak ti říct“. Délka cca 50 minut, nebo dva vstupy po 20-30 minutách. Vhodné na plesy, rauty, firemní večírky, obchodní centra, kulturní a reklamní akce atd.

„Čtvrt století s Mistrem“, pořad má cca 60 minut a skládá se z písní osmdesátých let a vyprávění manželky zesnulého Jana Žižky (bubenáka Karla Gotta), který hrál s Karlem Gottem 25 let a prožil s ním kus zajímavého života. Olivie zazpívá pár písní I.Bartošové, L.Filipové a D. Rolincové a svoji autorskou. Samozřejmě zazní i megahit Zvonky štěstí. Pořad je vhodný pro seniory, domovy seniorů, lázeňská zařízení atd… Pouze Jan Žižka a Olivie.

Pokud máte o nějaké vystoupení zájem, kontaktujte nás

top