Kalendář 2023

Kalendář na rok 2023, formát kalendáře je A3+ (tj. 31 x 44 cm), 13 stran, osahuje 13 fotografií, z toho 7 barevných a 6 černobílých. Kalendář obsahuje odhalené akty. Prodejní cena 300 Kč. Za poslední stranou kalendáře je kartonová výstuha. Kalendář lze objednat na těchto webových stránkách nebo na emailu info@oliviezizkova.com

 

Postup při odesílání kalendáře:

Kalendáře rozesíláme prostřednictvím „Zásilkovna“ popřípadě po ČR rovněž Českou poštou, jako prioritní zásilku, rozdíl v ceně nepřipočítáváme.

Cena včetně doručení a pojištění na výdejní místo v ČR je 379Kč, pro SR je to částka 390Kč. (cena platí pro kalendáře na rok 2023 + doručení)

Pokud máte objednaný i kalendář na rok 2024, k ceně se nepřipočítává cena za odeslání zásilky tj. poštovné a balné, cena je v tomto případě za kalendář 2023 rovných 300Kč

V případě požadavku na zaslání kalendáře, budeme požadovat jméno, příjmení (popřípadě adresu), email a telefon příjemce a dále vybrané doručovací místo ze seznamu výdejních míst Zásilkovna (Packeta). Tyto informace zašlete prosím na info@oliviezizkova.com, bude vám zasláno číslo účtu pro Váš převod. (Obdržené informace jsou vyžadovány společností zásilkovna.

Po obdržení finanční částky vám bude obratem odeslán Váš kalendář na uvedené výdejní místo, o tomto budete informován společností Zásilkovna prostřednictvím Vašeho emailu a sms zprávou.

V případě dalšího požadavku nás prosím kontaktujte: info@oliviezizkova.com

 

 

top